Mësohet përse e refuzoi dy herë këngëtarja e njohur ftesën e Big Brother!

Big Brother VIP është një prej formateve që ngjall më shumë diskutime jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Kosovë. Pas eleminimit të Ardit Çunit dhe  Elhaid Cufit, atje kanë mbetur tani 12 banorë. Ndërkohë, në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se ftesë për t`u bërë pjesë e shtëpisë i ka mbërritur dhe këngëtares së njohur Mihrije Braha, madje dy herë, por ajo ka refuzuar. Arsyeja duket kanë qenë angazhimet e shumta të saj, që ia bënin të pamundur izolimin për një kohë të gjatë.

 

 

Previous ArticleNext Article