“Rikthehet” minifundi: Do të jetë masiv këtë vit!

Kendall Jenner, top modelja dhe drejtoresha kreative e Fërd, di më shumë për trendet e modës sesa një person i zakonshëmr. Në fakt, ajo është përgjegjëse për vendosjen e shumë prej tyre, kështu që nuk ishte befasi kur u shfaq së fundi me veshjen që do të mbizotërojë kudo këtë vit: Minifundin! Në tetor kur debutuan koleksionet e reja të 2022, tendenca e fundeve të shkurtra ndezi pasarelat e Miu Miu, Missoni, Knwls dhe Blumarine, për të përmendur këtu vetëm disa. Kendall kombinoi një fund lëkure të vogël me një bluzë deveje me jakë dhe mëngë të gjata, duke e kompletuar look-un me një palë çizme deri tek gjunjët. Gati për të provuar trendin përpara se “ta rrëmbejnë” të tjerët?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article