5.5 C
Tirana
E premte, 31 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Amos Zaharia: 3 të dashura në të njëjtën kohë s’i përballoj dot

Aktori i njohur Amos Zaharia rreth një vit më parë i dha fund lidhjes disavjeçare të dashurisë me këngëtaren Gigliola Haveriku.

Së fundmi gjatë një aktori ka shuar kureshtjen e të gjithëve, duke pranuar publikisht se është ende beqar.

Teksa po fliste për filmin “Dashuri dhe Trublenca”, aktori tha: “Unë s’do e merrja kurrë përsipër, të kisha tre të dashura në të njëjtën kohë, se një mezi e përballoj.

 

Nëse do të kisha patur të dashur nuk do ishte bërë xheloze sepse do të kisha ditur kë të zgjedh”, tha ai.

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit