20.5 C
Tirana
E enjte, 8 Qershor, 2023
spot_imgspot_img

Këmisha e kaltër: Klasike e modes, por këtë sezon mbahet ndryshe!

Një element i vyer i veshjes klasike, këmisha e kaltër këtë sezon duhet mbajtur pak më ndryshe: Jo më e lirshme dhe e bollshme, por e mbledhur në bel e madje me raste, edhe asimetrike. Është e lehtë ta kombinosh, pasi duket po aq bukur sa në një veshje pak më serioze që përfshin dhe ndonjë takim të rëndësishëm, aq edhe për dalje për argëtim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessie Bush (@jessie_bush)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@aimeesong)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @camillecharriere

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessie Bush (@jessie_bush)

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit