Georgina Rodríguez prek teksa kujton djalin që humbën!

Georgina Rodríguez dhe Cristiano Ronaldo janë një nga çiftet më të pëlqyer në mbarë botën.

Ata së fundmi po shijojnë disa ditë pushimi së bashku, duke u përpjekur që fëmijëve Cristiano Jr, Eva, Mateo, Alana Martina dhe Bella Esmeralda t’u dhurojnë të paharrueshme.

E në këto ditë të bukura Georgina ka kujtuar djalin që humbën gjatë një muzgu me një foto të qiellit. Ajo e ka shoqëruar fotografinë me një emoji zemre dhe një engjëll të vogël.

Në imazhin që ajo ka zgjedhur për këtë homazh, shohim se si rrezet e diellit depërtojnë ndërsa qielli është i mbuluar me re. Pa dyshim, një shenjë se i vogli i tyre është gjithmonë me ta.

Kujtojmë që edhe futbollisti i ka kushtuar bebushit shumë nga golat që ka shënuar edhe me Kombëtaren e Portugalisë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article