Komenti i menaxherit të Semi Jaupajt shton dyshimet për romancën mes saj dhe Ron Zaitit!

Prej disa javësh në mediat sociale po përflitet se Semi Jaupaj dhe këngëtari Ron Zaiti kanë nisur një lidhje dashurie.

Së fundmi këngëtarja ka postuar disa foto ku shihet e veshur me një fustan të verdhë teksa mban disa trëndafila në dorë.

Vëmendjen e të gjithëve e ka marrë komenti që ka lënë menaxheri i saj. “Me trashëgime”, ka shkruar ai, teksa këngëtarja i është përgjigjur me disa të qeshura.

Në mes zërave që Semi ka nisur një lidhje lidhje me Ronin, ky koment i menaxherit të saj ka shtuar dyshimet për lidhjen e dashurisë që ata kanë nisur.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article