Ndahet nga jeta regjisorja Vjosa Berisha!

Regjisorja e njohur Vjosa Berisha është ndarë nga jeta këtë të mërkurë.

Vjosa Berisha prej disa kohësh po përballej me sëmundjen e kancerit, dhe fatkeqësisht nuk ka mundur të fitojë betejën me sëmundjen e rëndë.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur bashkëshorti i regjisores së njohur me anë të një postimi në rrjetin social Instagram,

“Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër. Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë. Familjet Berisha dhe Istrefi“, ka shkruar Fatos Berisha.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fatos Sh.Berisha (@fatossberisha)

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article