Baba për herë të tretë; Mark Zuckerberg zbulon gjininë e bebit!

Themeluesi i Facebook Mark Zuckerberg dhe bashkëshortja e tij Priscilla Chan do të zgjerojnë familjen e tyre me një fëmijë të tretë.

Mark Zuckerberg. This is a stunning photo of Priscilla. I love her expression: intense yet kind, fierce yet loving, leading yet always supporting others.

38-vjeçari dhe filantropistja, 37 vjeçe, do të bekohen sërish me një vajzë, njoftoi Zuckerberg në rrjetet sociale të mërkurën.

“Shumë dashuri. I lumtur të ndaj që Max dhe August do të kenë një tjetër motër vitin e ardhshëm!” ka shkruar ai krahas një fotoje të ëmbël, ku çifti shfaqet i buzëqeshur.

Kujtojmë që Zuckerberg dhe partnerja e tij u martuan në vitin 2012, ndërkohë që historia e tyre e dashurisë ka nisur në vitin 2003 gjatë një feste në universitetin e Harvard-it, kur ai ishte student i vitit të dytë dhe ajo studente e vitit të parë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mark Zuckerberg (@zuck)

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article