11.5 C
Tirana
E martë, 21 Mars, 2023
spot_img

“Çfarë nuk di unë për gruan tënde”: Olta “kërcënon” Luizin me Kiarën!

Shtëpia e Big Brother VIP nuk ka qenë e qetë ditën e sotme që prej mëngjesit. Luizi dhe Olta janë përfshirë në një debat të fortë mes tyre, duke përfshirë dhe ofendime të ndërsjella.

Gjithcka ka nisur pasi Luizi e cilësoi Oltën dhe lojën e saj brenda shtëpisë si të pamoralshme, ndërsa aktorja ka nisur duke ngritur zërin. Në një moment, ajo madje, sipas Shqip, e ka kërcënuar Luizin se do nxjerrë shumë sekrete që di për Kiarën, si kundërpërgjigje ndaj tij.

Gjatë një bisede me banorët sakaq, Olta i është drejtuar Luizit edhe duke i treguar se atij i sjellin rroba falso dhe nëse do ta bënin këtë gjë me të do të mërzitej shumë.

Pjesë nga biseda:

Olta: Myslym Shyri se ata kanë falso. E shikon që ia sjellin falso. Karton komplet i sjellin. Unë të isha në vendin tënd do isha mërzitur shumë. Të më sjellin rroba falso.

Pse duhet të veshësh falso.

Luiz: S’jam i pasur

Olta: Nuk është te pasuria po e them për ata që i sjellin.

Luiz: Janë të varfër pra. Me qenë të pasur i sjellin original. S’kanë lekë moj zemër.

Olta: Po vishu si unë me Zara.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit