0.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Luizit i hedhin një kupë në shtëpi, veprimi i shëmtuar i Oltës!

Pas dronëve, fansat e Luiz Ejllit po e “mësyjnë” me kupa shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Gjatë ditës së sotme një trofe ngjyrë floriri është hedhur nga lart në oborrin e saj. Në këtë trofe ishte një dedikim për Luizin ku shkruhej: Luiz Ejlli, fitues i “BBV2”. Luiz, je fitues i padiskutueshëm. Respekte nga çunat e Brrakës”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @luizkryefjala

Por në momentin që trofeja ra në tokë, e para që e pa ishte Olta Gixhari. Jo vetëm kaq, por aktorja e fshehu kupën, që Luizi të mos e shikonte. Kupa padyshim do të tregonte mbështetjen nga jashtë për këngëtarin dhe diçka e tillë, Oltës nuk i intereson që ai ta mësojë këtë.

Me herët, në shtëpinë më të famshme në Shqipëri hyri nje tjetër zarf. Kësaj radhe ky zarf është për katër banorë, Luizin, Oltën, Armaldon dhe Kristin. Që të katërt herë pas here kanë diskutuar haptazi në lidhje me nominimet, për të cilat Vëllai i Madh u ka kërkuar që në fillim që të mos flasin. Për këtë arsye është vendosur që të 4 banorët të penalizohen, por që dënimi për to do të bëhet i ditur ditën e nesërme gjatë spektaklit të madh të “Big Brother VIP2”.

“Jemi në ditën e 48 të Big Brother VIP dhe disa prej jush vazhdojnë të injorojnë një nga rregullat kryesore të këtij formati, duke diskutuar haptazi nominimet, të cilat Vëllai i Madh iu ka kërkuar që në krye të herës të mbeten të fshehta.Për këtë arsye, Olta, Luiz, Armaldo dhe Kristi, do të penalizohen. Nesër gjatë spektaklit Vëllai i Madh do iu njoftojë për masat që ka vendosur të marrë ndaj jush”, shkruhet në zarfin e zi që e lexoi Armaldo.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit