KreuCelebrity

Arbana flet për Ledionin: “Jemi të dy shumë më të dobët..”!

Arbana flet për Ledionin: “Jemi të dy shumë më

Arbana Osmani mbetet aktive në rrjetet sociale, dhe së fundi, në një pyetje-përgjigje në Instagram hyri pak më shumë në detaje mbi jetën e saj private dhe atë profesionale.Mes të tjerash sakaq, moderatorja pyetet nga një ndjekës edhe në lidhje me Ledion Licon “që i zuri vendin” në moderimin e BBV3. Fansi i kërkon dhe një foto të tyren bashkë.

Arbana flet për Ledionin: “Jemi të dy shumë më

Moderatorja e poston duke shkruar: “E kemi shumë të bukur atë që nxjerrin portalet se jemi të dy shumë më të dobët se fotot aktuale”.

Arbana flet për Ledionin: “Jemi të dy shumë më

 

Ndërsa pyetjet në lidhje me Big Brother duket se janë të shumta për moderatoren.Arbana u pyet dhe në lidhje me karrierën e saj, se cila ka qenë këshilla më e vyer që ka marrë për të qenë e suksesshme. “’Lexo, lexo, lexo, sa më shumë që të mundesh’. Ma ka shkruar në një letër kur kam qenë 13 vjeç, një njeri që atëherë e vlerësoja shumë dhe që me siguri sot as e mban mend që ma ka dhënë”, shkruan ajo.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF