KreuCelebrity

Arsyeja pse Kourtney po largohet nga familja Kardashian?!

Arsyeja pse Kourtney po largohet nga familja Kardashian?!


Kourtney Kardashian duket se ka kaluar disa kohë larg familjes së saj pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë me Travis Barker. Ndërsa Kourtney po largohet nga klani Kardashian-Jenner, duket se motrat e saj kanë forcuar lidhjen e tyre me ish-partnerin e saj Scott Disick.

Ekspertja e marrëdhënieve Louella Alderson tha se është “e kuptueshme” që motrat e Kourtney kanë vendosur të ftojnë Scott në ngjarje familjare.

Duke folur për The Mirror, ajo tha, “Kourtney është distancuar nga motrat e saj gradualisht me kalimin e viteve dhe është e qartë se ka pasur tension mes saj dhe Kim në veçanti. Kourtney ka qenë e preokupuar me marrëdhënien e saj të re me Travis dhe është zhytur plotësisht në atë pjesë të jetës së saj. Fokusi i saj është zhvendosur nga familja Kardashian në ndërtimin  e marrëdhënies së saj me Travis, familjen e tij dhe fëmijën e tyre të ri, Rocky.

Arsyeja pse Kourtney po largohet nga familja Kardashian?!

Ekspertja tha gjithashtu se prania e Scott në jetën e familjes së saj nuk ka gjasa të jetë arsyeja e mungesës së saj. “Nëse Kourtney nuk dëshiron të kalojë aq shumë kohë me motrat e saj, është e kuptueshme që ata të ftojnë Scott pasi ai është babai i fëmijëve të Kourtney dhe Kris, Khloe dhe Kim të gjithë mendojnë për të si familje”.

Louella shtoi që Kourtney dhe Scott në fakt kanë arritur të zhvillojnë një marrëdhënie pozitive bashkëprindërore gjatë viteve. Ish-çifti ka tre fëmijë – Mason, 13, Penelope, 12 dhe Reign, nëntë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF