KreuCelebrity

Befason Britney Spears: Nuk do t’i rikthehem muzikës!

Befason Britney Spears: Nuk do t’i rikthehem muzikës!

Këngëtarja Britney Spears ka mbyllur së fundmi aludimet se po punon për një album të ri. Me anë të një postimi në Instagram të mërkurën, këngëtarja foli për titujt e fundit të lajmeve, duke pretenduar se jo vetëm që po shkruan, por ajo ka sjellë edhe talente si Charli XCX për të ndihmuar me muzikën e re.

“Thjesht që të jemi të qartë se shumica e lajmeve janë plehra!!! Ata vazhdojnë të thonë se po u drejtohem njerëzve të rastësishëm për të bërë një album të ri … Unë nuk do të kthehem kurrë në industrinë e muzikës !!! Kur shkruaj, shkruaj për argëtim  ose shkruaj për njerëzit e tjerë !!!” , shkroi ajo.

Befason Britney Spears: Nuk do t’i rikthehem muzikës!

Spears, publikimi më i fundit muzikor i së cilës ishte remiksi “Hold Me Closer” së bashku me Elton John në 2021, gjithashtu nuk ka gjasa të performojë ndonjë nga hitet e saj më të vjetra së shpejti. Hera e fundit që ajo performoi në skenë ishte më 31 dhjetor 2017, në natën e fundit të rezidencës së saj në Las Vegas.

 

Ndërsa muzika e re mund të mos jetë në kartat e Spears, një gjë për të cilën ajo po punon është rilidhja me familjen e saj, sipas një burimi. Në dhjetor, një burim i tha ET se këngëtarja, e cila është larguar prej kohësh nga pjesa më e madhe e familjes së saj, dëshiron të përpiqet të lërë mënjanë çdo ndjenjë negative”.

“Ajo është duke punuar në mënyrë aktive për t’u rilidhur me disa nga familja e saj dhe duke bërë më të mirën për të ndërmarrë hapat që mendon se i duhen”, tha burimi. “Ka kaluar një kohë e gjatë dhe ajo po përpiqet të hedh të kaluarën pas dhe të fokusohet në një të ardhme të re, të ndritshme dhe të lumtur”.

 

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF