KreuCelebrity

Brad Pitt feston ditëlindjen e 60-të me të dashurën 27 vite më të re!

Brad Pitt feston ditëlindjen e 60-të me të dashurën 27 vite

Brad Pitt po feston ditëlindjen e tij të 60-të një vit pasi filloi romancën e tij të parë serioze që nga ndarja e tij nga ish-bashkëshortja Angelina Jolie.

Aktori dhe stilistja e bizhuterive Ines de Ramon, e cila është 27 vjet më e re, u lidhën për herë të parë në mënyrë romantike në nëntor 2022.

Muajin e kaluar, një burim i tha revistës People se Pitt dhe de Ramon janë në një "moment të mirë" pas një viti së bashku. "Kjo është marrëdhënia e parë e duhur e Brad që nga divorci”, tha burimi i brendshëm. "Ai prezanton si të dashurën e tij. Është e mrekullueshme ta shohësh atë që të jetë kaq mirë. Ines e bën atë shumë të lumtur", shtoi burimi.

Që nga viti 2022, Pitt është përfshirë në një betejë të fortë ligjore me Jolie për ish-vreshtin e tyre francez, Château Miraval.

Pitt dhe Jolie dolën publikisht me romancën e tyre në vitin 2004 dhe u martuan për dy vjet përpara se aktorja të aplikonte për divorc në vitin 2016. Të dy kanë djemtë Maddox, 22, Pax, 20 dhe Knox, 15, dhe vajzat Zahara, 18, Shiloh, 17, dhe Vivienne, 15.

Brad Pitt feston ditëlindjen e 60-të me të dashurën 27 vite

Megjithëse Pitt dhe Jolie u bënë ligjërisht beqarë në vitin 2019, ish-çifti nuk e kanë finalizuar divorcin e tyre për shkak të betejës së tyre të vazhdueshme gjyqësore për kujdestarinë e fëmijëve të tyre dhe mosmarrëveshjes për Château Miraval.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF