KreuCelebrity

Brenda festës së ‘gender reveal’ të Olta Gixharit!

Brenda festës së ‘gender reveal’ të Olta Gixharit!

Olta Gixhari është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Së fundmi aktorja ka organizuar një ‘gender reveal party’ ku ka zbuluar gjininë e bebit, në mes të afërmve dhe miqve të saj më të ngushtë.

Brenda festës së ‘gender reveal’ të Olta Gixharit!

“Mezi pres ta ndaj me ju! Unë e di më në fund!”, ka shkuar aktorja përkrah disa fotove shumë të bukura që ka realizuar gjatë festës, pa zbuluar ende gjininë. E veshur me një fustan të kuq, Olta Gixhari duket shumë bukur tejet sensuale, si gjithmonë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Gixhari ka qenë kryefjalë e mediave pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”, më pas anëtare jurie në “Dancing with the Stars”, e së fundmi ajo mesa duket po bëhet gati për një tjetër projekt shumë të bukur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Pak ditë më parë vetë aktorja dha lajmin me anë të një postimi në rrjetin e saj social Instagram, teksa publikoi disa foto të realizuara në atelienë e stilistes së njohur Enada At’Nikolla.

“Mos flas për masat ose më mirë të them përmasat që trupi im ka marrë, por po them që një projekt i bukur po gatuhet”, ka shkruar aktorja.

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF