KreuCelebrity

Ekskluzive/ Gaz Ujkashi në nominim! Flet djali i tij: Të mos vijë në shtëpi..!

Ekskluzive/ Gaz Ujkashi në nominim! Flet djali i tij: Të mos vijë

Gaz Ujkashi është një nga tre banorët që është në nominim këtë të shtunë dhe, edhe pse është pëlqyer nga një pjesë e mirë e publikut, është i rrezikuar për të dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ajo e “Big Brother VIP”.

Por një gjë e tillë nëse ndodh, nuk do të pritet mirë nga familjarët e tij, të cilat do të dëshironin që ai t’i shkonte garës deri në fund.

Ekskluzive/ Gaz Ujkashi në nominim! Flet djali i tij: Të mos vijë

Djali i Gazit, Rei ka dhënë së fundmi një intervistë për kanalin e YouTube të “Bordo” dhe e ka shprehur hapur një gjë të tillë.

“Pritshmëria është që ai të fitojë Big Brother-in, në qoftë se nuk e fiton i kam thënë mos hajde më në shtëpi, ik bëj pushime, rri ku të duash. Po bashkë do të shihemi kur të na bien nervat”, thekson ai ndër të tjera gjatë intervistës.

*Më poshtë gjeni intervistën e plotë të Rei Ujkashit!

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF