KreuCelebrity

Çfare ndryshimi pësoi modelja pasi rregulloi vetullat e saj të trasha!

Çfare ndryshimi pësoi modelja pasi rregulloi vetullat e saj të

Kjo është vajza që bëri bujë në internet me vetullat e trasha e te bashkuara si një e vetme. Në fillesat e saj, Sophia Hadjipanteli mori pjesë në disa projekte bukurie edhe pse shumë pak njerëz e konsideronin ate nje modele.

Çfare ndryshimi pësoi modelja pasi rregulloi vetullat e saj të

Ne kohen kur postonte foto me vetullën e saj të bashkuar, Sophia u bë virale dhe kishte njerez pa fund qe komentonin pozitivisht e madje e mbronin të drejtën e saj për të mbrojtur pamjen e vet. Por nuk munguan as ato komente bullizuese qe e ofendonin per pamjen si burrë teksa nuk e konsideronin aspak tërheqëse.

Çfare ndryshimi pësoi modelja pasi rregulloi vetullat e saj të

Megjithate Sofia këtë e ktheu ne avantazh dhe pikën e saj më të fortë duke u bere e famshme ne historine e modës. Ajo deklaronte se vetulla e saj nuk ishte aspak per t`u turpëruar dhe i bënte thirrje te gjitha vajzave qe te mos ndihen keq per vetullat e tyre te trasha.

Çfare ndryshimi pësoi modelja pasi rregulloi vetullat e saj të

Megjithatë tani edhe ajo ka ndryshuar pamje dhe ja se si duket pa vetullën e saj të bashkuar. Sofia vazhdon poston ne instagramin e saj foto te ndryshme dhe duket motivuese ne gjithcka që poston.

Çfare ndryshimi pësoi modelja pasi rregulloi vetullat e saj të

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF