KreuCelebrity

Kjo foto tregon qartë marrëdhënien mes Georgina dhe nënës së Cristiano Ronaldos!

Georgina Rodriguez është një nga influencueset më të mëdha në Instagram, pasi gëzon mbi 57 milionë ndjekës në Instagram. Ajo është mjaft aktive në profilet e saj dhe vazhdimisht zbulon shumë nga detajet e përditshmërisë së saj.

Influencuesja tregon gjithmonë afërsinë e saj me fansat, pavarësisht se që kur nisi lidhjen me yllin portugez, thuhej se nuk ishte aq e afërt me një nga anëtarët e familjes së futbollistit. Kjo është Dolores Aveiro, nëna e Cristiano Ronaldos. Sepse e vërteta është se prej vitesh qarkullojnë disa lajme se marrëdhënia mes Georginas dhe Dolores nuk është e mirë, edhe pse nuk ka pasur asnjëherë prova për të mbështetur këtë informacion.

Në fakt, së fundmi nëna e futbollistit ka udhëtuar drejt Arabisë Saudite për të vizituar djalin dhe familjen e tij, duke shpërndarë një imazh në rrjetet sociale që duket se hedh poshtë të gjitha lajmet ku pretendohej se mes tyre nuk ishte një marrëdhënie e mirë. Ata shihen të buzëqeshur dhe qartësisht duket se nuk ka asnjë problem mes tyre.

Dolores ka udhëtuar në shoqërinë e dy vajzave të saj Katia dhe Elma për të kaluar disa ditë me Cristianon.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF