KreuCelebrity

Kush është reperi britanik që mund të jetë i dashuri i ri i Angelina Jolie?

Kush është reperi britanik që mund të jetë i dashuri i

Angelina Jolie mund të jetë gati për të prezantuar të dashurin e saj të parë zyrtar që nga viti 2016, pasi ajo është parë në shoqërinë e një reperi britanik të quajtur Akala, por kush është ai?

Ajo ka qenë gjithmonë një nga yjet e Hollivudit dhe ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes kudo që shkon. Që prej ndarjes me Brad Pitt, pak më pak se një dekadë më parë, i janë atribuar shumë emra, por deri tani duket se Jolie nuk i ka dhënë dashurisë një shans tjetër...

Kush është reperi britanik që mund të jetë i dashuri i

Së fundmi duket se situata ka ndryshuar për Jolie, e cila në të kaluarën ka qenë e lidhur me personazhe të famshëm si The Weeknd, Paul Mescal dhe David Mayer de Rothschild. Revista Oggy ka publikuar imazhe ekskluzive që e lidhin aktoren me reperin dhe poetin britanik Akala, në skenë. emri i James Kingslee McLean Daley.

Kush është reperi britanik që mund të jetë i dashuri i

Ai është parë edhe herë të tjera në shoqërinë e aktores dhe në imazhet e fundit mund të shihni dy yjet teksa ndajnë një darkë në Milano të Italisë me ekipin e filmit “Maria”. Sipas Oggy, të dy mbërritën së bashku në restorant dhe gjithashtu u nisën së bashku për në hotel.

Kush është reperi britanik që mund të jetë i dashuri i

Kjo nuk është hera e parë që Akala dhe Jolie mund të shihen së bashku, pasi vetëm këtë maj ata udhëtuan së bashku në ishullin e Xhamajkës për të marrë pjesë në Festivalin Letrar Calabash, si dhe kishin ndarë kohë së bashku në të kaluarën duke ndjekur koncerte si ai i mbajtur, në vitin 2021 nga Mustafa Ahmed, emri artistik i të cilit është Mustafa the Poet. Megjithatë, asnjëri nuk e ka konfirmuar zyrtarisht lidhjen.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF