KreuCelebrity

Luiz Ejlli u bë pjesë e spektaklit të BBV3, Kiara Tito tregon si u ndje

Luiz Ejlli u bë pjesë e spektaklit të BBV3, Kiara Tito tregon si
Në spektaklin e djeshëm të BBV3, ftuari special ka qenë Luiz Ejlli, ku në fund prezantoi dhe këngën e tij më të re “Kce.”

Luizi ka luajtur dhe rolin e opinionistit duke analizuar situata e ndodhura gjatë gjithë këtyre javëve në shtëpi.

Kiara e cila është fansja e tij më e madhe, nuk ngurroi ta komentonte pjesëmarrjen e bashkëshortit të saj në këtë spektakël. Ajo ka publikuar në Instastory një video kur Luizi hyn në studio dhe tregon emocionet.

“Duke parë babi Luin. Emocion si të isha në një natë prime brenda shtëpisë! Energjia e tij…”, shkruan Kiara Tito.

Luiz Ejlli u bë pjesë e spektaklit të BBV3, Kiara Tito tregon si

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF