KreuCelebrity

Meghan Markle, ndryshim "dramatik" në pamje: Çfarë ndërhyrje ka bërë në fytyrë dhe si duket tani!

Meghan Markle, ndryshim "dramatik" në pamje: Çfarë

Meghan Markle ishte së fundi në premierën e filmit “Bob Marley: One Love”, me bashkëshortin e saj, Princin Harry. Dukesha e Sussex-it dukej që kishte pësuar një ndryshim. Ajo u shfaq mahnitëse në premierë e veshur me një fund të gjatë dhe një bluzë me rripa.

Meghan Markle, ndryshim "dramatik" në pamje: Çfarë

Ish-aktorja e kompletoi veshjen e saj me një palë vethë floriri ndërsa flokët e mbledhur topuz, nxirrnin në pah vetullat e saj mjaft më të trasha se zakonisht.

Meghan Markle, ndryshim "dramatik" në pamje: Çfarë

Vetullat e reja të Meghan-it, të cilat ndryshojnë dukshëm fytyrën e saj, janë rezultat i një teknike të quajtur “powdering”, një formë mikroblading, sipas Yana Gushchina, themeluese e Broëfique. Ajo shpjegoi, për publikimin Hello!, se kjo metodë i jep vetullave një pamje më natyrale dhe shumë më të përcaktuar.

Meghan Markle, ndryshim "dramatik" në pamje: Çfarë

Fansat thonë se vetullat si të Meghanit mund t`i bëjnë edhe përmes përdorimit të kënasë. Ndryshimi i Meghan Markle mund të ketë të bëjë me thashethemet se ajo planifikon të kthehet në Hollywood.

Meghan Markle, ndryshim "dramatik" në pamje: Çfarë

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF