KreuCelebrity

“Mi preve krahët..”, Eli Fara humb babain!

“Mi preve krahët..”, Eli Fara humb babain!

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Eli Fara ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë, babain e saj.

Lajmin e trishtë e ka dhënë vetë këngëtarja në një njoftim në rrjetin social Instagram. “U prehsh në paqe babai im i shtrenjtë!????????????????????????Mi preve krahët! Do më mungosh shumë!!!”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/C1tpVJOCUQu/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Të shumtë kanë qenë ndjekësit e saj që i kanë shprehur ngushëllimet e tyre.

“Mi preve krahët..”, Eli Fara humb babain!

Kujtojmë që mbi dy vite më parë Eli Fara humbi nënën e saj.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF