KreuCelebrity

"Njerëzit s’janë budallenj…" I dolën kundër, reagon Dojna Mema!

"Njerëzit s’janë budallenj…" I dolën

Disa personazhe te njohur dolen kunder Dojna Memes për shkak të një deklarate të bërë në emisionin “Oxygen”, ku moderatorja foli për jetën luksoze që shfaqet në rrjete sociale dhe “vajzat e Instagram”.

"Njerëzit s’janë budallenj…" I dolën

Dojna vendosi tani t`i pergjigjet kritikave lidhur me komentet e saj, per te cilat thotë se po shfrytëzohen për të marrë vëmendje.

“Përshëndetje të gjithëve një vit i mbarë, kjo story shkon në veçanti si një falenderim për të gjithë njerëzit që kanë marrë kohë nga koha e tyre, për të më ndjekur, për të më shkruar, për të më vlerësuar dhe realisht ma keni mbushur zemrën plot. Edhe mirë se erdhët të gjithë ju që jeni të rinj të komunitetin tim të instagramit.

Përsa i përket atyre që flasin, lartë e poshtë për hir të të folurit se do marrin pak vëmendje dhe kjo punë është e vjetër sa bota, të vazhdojnë, ta bëjnë. Fatmirësisht unë jam një personazh jam rritur në televizion që nga mosha 21 vjeçare kam qenë në tv çdo gjë është publike, çdo gjë është lehtësisht e vërtetueshme ndaj vazhdoni nxirrni foto, mesazhe, video, fraza nga konteksti televiziv dhe i show-t dhe përdorini si të keni qejf se njerëzit nuk janë budallenj”, tha ajo.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF