KreuCelebrity

Selena Gomez dhe Blanco bëjnë daljen e tyre të parë publike!

Selena Gomez dhe Blanco bëjnë daljen e tyre të parë publike!

Selena Gomez dhe Benny Blanco kanë bërë daljen e tyre të parë publike të mërkurën që kur filluan të takoheshin rreth gjashtë muaj më parë. Ata u përqafuan ndërsa ishin ulur në Arena në Los Angeles për të parë ndeshjen e L.A. Lakers në Miami Heat.

Selena Gomez dhe Blanco bëjnë daljen e tyre të parë publike!

Çifti dukej shumë rehat së bashku, me Gomez të mbështetur te Blanco gjatë gjithë lojës. Në një moment, ajo shpërtheu duke qeshur ndërsa Blanco dukej se e ngacmonte atë teksa çifti u shfaq në Jumbotron në lojë.

Selena Gomez dhe Blanco bëjnë daljen e tyre të parë publike!

Gjatë muajit të fundit, Selena ka folur për romancën e saj të re përmes një sërë komentesh dhe fotosh në rrjetet sociale. Ajo konfirmoi fillimisht lidhjen e saj me Blanco më 7 dhjetor, duke e quajtur atë “gjithçka e imja a”. Më vonë, ajo ndau një imazh të tyre duke u puthur në rrjetin e saj në Instagram dhe në një koment tjetër zbuloi se ata ishin bashkë prej gjashtë muajsh.

Selena Gomez dhe Blanco bëjnë daljen e tyre të parë publike!

“Selena dhe Benny janë parë rastësisht me njëri-tjetrin për një kohë dhe kohët e fundit është bërë më zyrtare”, tha një burim për ET në atë kohë. “Gjërat kanë shkuar shumë mirë mes tyre dhe Selena është e lumtur. Ajo mendon se Benny është shumë qesharak dhe sigurisht jashtëzakonisht i talentuar. Ajo është në një vend të mrekullueshëm në jetën e saj dhe ndihet e kënaqur dhe e relaksuar”.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF