KreuCelebrity

SONDAZH/ Impakti i parë; banori më i vërtetë, sipas ndjekësve të “Bordo”!

SONDAZH/ Impakti i parë; banori më i vërtetë, sipas

Edicioni i tretë i “Big Brother VIP” Albania nisi mbrëmjen e së shtunës që lamë pas, më 13 janar, nën moderimin e Ledion Liço. Pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri u bënë fillimisht 18 banorë, ndërkohë që të martën u futën edhe 6 të tjerë.

Ende pa u mbushur 48 orë, revista “Bordo” hapi një sondazh për të parë se cili prej tyre banorëve, iu është dukur më i vërtetë ndjekësve tanë.

Në bazë të votimeve lista e banorëve kryesohet nga Gabriele me 46% të votave, më pas vjen Elvis me 16% të votave, Romeo 9% të votave, 4% Meri Shehu dhe Jul Deda.

Me 3% Meritoni, Roza Lati dhe 2% të votave kanë marrë Alfio, Gazmend, Ervin, Heidi, Ledjona, Rike, Drini (i cili tashmë është larguar nga gara për shkak të një urgjence familjare), ndërkohë Egla, Ilnisa ka marrë një 1% të votave. Sara nuk ka marrë asnjë votë.

SONDAZH/ Impakti i parë; banori më i vërtetë, sipas

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF