KreuCelebrity

“Tërbohet” Meri Shehu: Astrologia, vallëzim sensual në Big Brother VIP!

“Tërbohet” Meri Shehu: Astrologia, vallëzim sensual

Pak debate, shumë kërcime e batuta: Dita e sotme për banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ka qenë ndryshe nga të tjerat. Në nje moment, me një muzikë sensuale në sfond, astrologolia Meri Shehu ka hipur sipër tavolinës duke kërcyer.

Atmosfera u nxeh shumë megjithatë, duke sjellë dhe një të papritur: Koreografi  Albi Nako hyri mes këmbëve te saj, ne mesin brohoritjeve nga konkurrentët e tjerë. Meri u shfaq krejtesisht e pashqetësuar gjate gjithë kohës, e sakaq ka bërë gjeste të ndryshme me banorët.

https://www.instagram.com/reel/C2hsnVbMdhz/?utm_source=ig_web_copy_link

Paskësaj, ajo u përfshi në një vallëzim provokues me Albin dhe Meritonin.

Dy ditë më parë, pasi u shpall se ajo ishte një nga personat e shpëtuar nga eliminimi, duke vijuar kështu garën e saj në shtëpinë e BBV Albania, astrologia mori masa për të mbajtur fjalën e saj. E emocionuar dhe me buzëqeshjen në fytyrë, Meri Shehu u afrua tek Meritoni dhe i dhuroi një puthje, përmbushur kështu premtimin e saj për t`i dhënë puthje për tE emocionuar dhe me buzëqeshjen në fytyrë, Meri Shehu u afrua tek Meritoni dhe i dhuroi një puthje, nëse do t’i shmangej daljes nga shtëpia.

“Tërbohet” Meri Shehu: Astrologia, vallëzim sensual

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF