KreuCelebrity

Triumfon vërtet dashuria! Çifti fitues i “Love Island Albania” do të bëhen prindër!

Triumfon vërtet dashuria! Çifti fitues i “Love Island

Çifti fitues i “Love Island Albania”, Ueda Ndrecaj dhe Arlind Gashi, do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë Ueda me anë të një postimi në Instagram, ku ka publikuar fisa foto shumë të bukura krah partnerit të saj.

Triumfon vërtet dashuria! Çifti fitues i “Love Island

“Kur 2 bëhen 3”, ka shkruar ajo krah postimit, teksa në duar mbajnë ekon e bebit, të cilit ende nuk kanë zbuluar gjininë.

Triumfon vërtet dashuria! Çifti fitues i “Love Island

Ueda dhe Arlindi u njohën dhe krijuan lidhje brenda ‘reality show’ “Love Island Albania”, lidhje e cila u pëlqye edhe nga publiku pasi votat e tyre bën që ata të triumfonin, duke rrëmbyer edhe çmimim e madh prej 50 mijë eurosh.

Triumfon vërtet dashuria! Çifti fitues i “Love Island


Mesa duket lidhja e tyre ka shkuar më së mirë edhe jashtë formatit, aq sa të dy kanë marrë vendimin e rëndësishëm për të krijuar famije.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF