KreuCelebrity

U tha se është në pritje të ëmbël, reagon Dafina Zeqiri!

U tha se është në pritje të ëmbël, reagon Dafina

Dafina Zeqiri i mohoi lajmet se është në një pritje të ëmbël.Pak ditë më parë, u raportua në emisionin “Stacioni Rozë” në RTSH se Dafina dhe partneri i saj, Kreshnik Gjergji, do të bëhen prindër dhe se këngëtarja ishte në javët e para të shtatzënisë. Por artistja u shpreh pre Class se bëhet fjalë për një “çështje personale”, të cilën do ta zbulojë vetë për publikun, kur të ndodhë.

U tha se është në pritje të ëmbël, reagon Dafina

“Është mirë të merren fakte reale siç ndodh jashtë me mediat ndërkombëtare. Askush nuk guxon të shpikë gjëra të cilat nuk janë të konfirmuara nga vetë personi, as nga miqtë e afërt”, tha Dafina. Më tej, ajo shtoi: “Është një çështje shumë personale, por më vjen keq që e keqpërdorin me një mënyrë disa gazetarë për të marrë klikime me burime të rreme”.

U tha se është në pritje të ëmbël, reagon Dafina

Keshtu Dafina e "vulosi" se nuk është në pritje të ëmbël dhe kur të jetë, do të na e thotë vetë.

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF