KreuCelebrity

VIDEO/ Në këngën e re; Rita Ora publikon filmime nga fëmijëria e saj!

VIDEO/ Në këngën e re; Rita Ora publikon filmime nga

Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Shape of Me”, në bashkëpunim me trajnerin e “The Voice Australia” Keith Urban.

VIDEO/ Në këngën e re; Rita Ora publikon filmime nga

Kënga e re është një dhuratë për nënën e këngëtares me rastin e ditëlindjes së 60-të. Në videoklipin e këngës ka filmime nga fëmijëria ndër vite e artistes me origjinë shqiptare.

VIDEO/ Në këngën e re; Rita Ora publikon filmime nga

Në këtë videoklip veç nënës, Vera, shihen edhe  babai i saj Besniku, motra e madhe Elena, 35 vjeç dhe vëllai më i vogël Don, 25 vjeç. në momente të ndryshme.

VIDEO/ Në këngën e re; Rita Ora publikon filmime nga

Prej kohësh këngëtarja ka dëshiruar t’i dedikonte nënës së saj një këngë, por kur u realizua ky projekt Rita Ora u shpreh se më në fund ishte në gjendje të shprehte dashurinë që ka për nënën e saj.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF