KreuFashion

Sezoni i xhaketave është gati të rikthehet: ja modelet më të bukura!

Sezoni i xhaketave është gati të rikthehet: ja modelet më

Një gur themeli i gardërobës së burrave dhe grave, ndër vite palltoja ka shkruar kapituj të shumtë, të gjitha të mbushura me detaje interesante të bëra nga xhinsi, ngjyra të buta dhe nuanca ngjyrash më të ndezura.

Elegante dhe praktike, palltoja është elementi kryesor për të çuar çdo pamje në një tjetër nivel.

Për pranverën 2024, të preferuara do të jenë versionet e thjeshta, në nuanca të çelura si bezha apo e bardha Gjithsesi nuk do të mungojnë nuancat pastel. Me pak fjalë, është një blerje super e zgjuar që provon veten sezon pas sezoni.

Propozimet janë vërtet të shumta. Por si të zgjidhni modelin më të përshtatshëm? Mos u shqetësoni, ne do t'ju ndihmojmë me përzgjedhjen që kemi bërë me palltot më të lezetshme të sezonit..

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF