KreuStil Jetese

Ditët “me fat”: Shenjat e Horoskopit që do gjejnë dashurinë deri në fund të vitit!

 

Ditët “me fat”: Shenjat e Horoskopit që do gjejnë

Edhe pak ditë na ndajnë nga fundi i vitit, por duket se për disa shenja të horoskopit, ka ende kohë që “fati t`u trokasë në derë”, sidomos kur bëhet fjalë për dashurinë e jetës, të cilën mund ta gjejnë përse jo, deri në fund të dhjetorit.

Luani: Ka shumë mundësi që nëse keni dikë në mendje apo në zemër, të keni hedhur hapa deri në fund të vitit. Viti i ri do t’iu gjejë çift dhe për ju do fillojë të shkruhet një histori e bukur dashurie.

Bricjapi: Me një natyrë diskrete, tashmë ju do të keni dëshirë të dilni pak nga ambienti juaj i rehatisë. Gjithë planetët do të bëhen bashkë për të nxitur takime dhe për të shtuar rrahjet e zemrës. Pranoni të dilni e të njihni sa më shumë persona sidomos gjatë festave të fundvitit.

Virgjëresha: Ky vit do të përfundojë më së miri për ju. Ka mundësi të nisni histori dashurie, prandaj mirë është ta përdorni sa më shumë sharmin që keni.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF