KreuStil Jetese

Magjepsëse/ Argjendari Gjikondi sjell “Breitling” në Tiranë!

Magjepsëse/ Argjendari Gjikondi sjell “Breitling” në

Bota e bizhuve është magjepsëse dhe padyshim për të përjetuar këtë duhet gjetur vendi i duhur. Dhe sigurisht në ka një vend në kryeqytet që të gjithë adhuruesit e bizhuve mund të gjejnë veten, është argjendari “Gjikondi”, dhe për këtë biem të gjithë dakord..

Magjepsëse/ Argjendari Gjikondi sjell “Breitling” në

Një gur tjetër të çmuar Gjikondi ka shtuar në shtëpinë e vet, ndaj pasditen e kësaj të enjte, pati një event special, ku festoi me klientët besnikë marrjen e ekskluzivitetet të firmës luksoze zvicerane “Breitling”.

Magjepsëse/ Argjendari Gjikondi sjell “Breitling” në

Një hapësirë e dedikuar tashmë në këtë argjendari luksoze i përket “Breitling”, një markë e njohur në mbarë botën, e themeluar në 1884 në Saint-Imier, Zvicër, nga Léon Breitling.

Magjepsëse/ Argjendari Gjikondi sjell “Breitling” në

Koleksionet e reja të orëve luksoze tashmë do t’i gjeni në kryeqytet, dhe në prag festash dilema për dhuratën e duhur për njerëzit tuaj zemrës bëhet kaq lehtë..

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF