KreuStil Jetese

Sipas ndjekësve të “Bordo”; ky është ‘Reality show’ më i pëlqyer?

Sezoni i ri televiziv ka nisur dhe të gjithë teleshikuesit mbrëmjet i kalojnë duke parë programin apo ‘reality show’ e preferuar.

Sipas ndjekësve të “Bordo”; ky është

Ndaj vendosëm të realizojmë një sondazh lidhur me ‘reality show’ tuaj të preferuar, për të parë kë prej tyre pëlqejnë më së shumti lexuesit e revistës “Bordo”, duke vënë përballë "BBV Albania", "BBV Kosova", "Love Island",  "Përputhen".

Ndjekësit e revistës tashmë kanë votuar dhe në bazë të votave të tyre, ‘reality show’ më i pëlqyer është “Big Brother VIP Albania” me plot 61% të votave.

Në vend të dytë renditet “Love Island” me 17% të votave, “Big Brother Kosova” 14% të votave dhe në vend të karët renditet “Përputhen” me 8% të votave.

Sipas ndjekësve të “Bordo”; ky është

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF