KreuStil Jetese

Katy Perry dhe Orlando Bloom pushime në Hawaii… si çift

Orlando Bloom dhe Katy Perry

Lajme të shkëlqyera nga toka e dashurisë sot: Katy Perry dhe Orlando Bloom nuk janë vetëm një tjetër romancë e ëndërruar nga tabloided dhe fansat.

Aktori dhe këngëtarja e njohur duket se kanë vërtetë diçka mes tyre. Sipas ‘ET’, Perry dhe Bloom janë duke shijuar disa ditë pushime në Hawaii… si çift, duke drekuar së bashku, duke dalë shëtitje dhe duke u mbajtur për dore.

Orlando Bloom dhe Katy Perry.1

Zhurma për një romancë mes dy të famshmëve nisi pas disa fotove të shkrepura në festën e pas Golden Globes, kur të dy u panë teksa përqafoheshin në intimitet.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF