KreuCelebrity

Justin Timberlake gjen “binjakun” e tij

Këngëtari dhe producenti Justin Timberlake është përballur së fundi me një konstatim mjaft interesant.

Kur ishte i ftuar në emisionin “The Graham Norton Shoë”, prezantuesi i emisionit konstatoi se këngëtari kishte një ngjashmëri të “frikshme” me një figurë historike të vitit 1870.

I vendosur përballë kësaj fotografie, ndihmuar nga efekti sepie, Justin u përpoq të bënte një mimikë për të ngjarë njëjtë me të. Si mendoni ju?

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF