KreuStil Jetese

Të vogla dhe brilante: 15 orët që ju bëjnë të ëndërroni

Të vogla, por jo shumë. Me flori të bardhë, të verdhë ose të kuqërremtë. Janë orët brilante me të cilat dukeni gjithmonë të mrekullueshme. Kemi zgjedhur 15 modelet më të bukura në qarkullim.  Për ata që duan të bëjnë përpara, janë një ide gjeniale edhe për një dhuratë ( apo dhuratë vetes) Krishtlindjeje.

 

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF