Përlotet Blendi Fevziu: Vajza 3 vjeçare shfaqet surprizë në televizion

Blendi Fevziu ishte i ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ku ka folur për marrëdhënien me vajzat dhe veçanërisht me vogëlushen Alis që vetëm pak ditë më parë mbushi 3 vjeç.

Por bashkëshortja Ines dhe vajza e vogël kishin përgatitur për Blendin një surprizë. Për herë të parë në një media televizive, vajza e vogël e gazetarit e në një videomesazh për babi Blendin shprehej: “Babi, të kam xhan, të kam zemër”. Këto fjalë të thëna nga 3-vjeçarja ia mbushën sytë me lot Fevziut i cili shtoi se kjo është hera e parë që Alis shfaqet me imazhin e plotë në publik.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article