Lori Hoxha dhe Kejvina Kthella vishen njësoj, por cila ngjan më bukur?

 

Kush e veshi më bukur?!

Tashmë është bërë ccdo herë e më e shpeshtë që dy, apo më shumë emra të njohur të kenë ‘përplasje’ veshjesh.

Protagonistet kësaj here janë Lori Hoxha dhe ish-velina e “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella. Duket se dy bukuroshet kanë patur të njëjtën shije sa i përket këtij kostumi ngjyrë rozë, dhe të dyja e kanë bërë pjesë të garderobës së tyre.

Lori ishte e para që e veshi, kur dy ditë më parë postoi një foto e veshur me kostumin, pantallona e xhaketë prerje paksa mashkullore, e cila e ndërthurur me ngjyrën e ëmbël e bën tejet sensuale këtë veshje.

Ndërsa një ditë më parë në premierën e “2 gisht mjaltë”, Kejvina u shfaq e veshur me të njëjtin kostum, me të vetmin ndryshim se në rastin e saj, jaka vjen pak më e ngritur, ndryshe nga trashëgimtarja e Top Media që ka preferuar versionin e jakës së thellë.

Si mendoni?

Previous ArticleNext Article