10.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img

10 fëmijë që mahnitën botën me bukurinë e tyre!

Bukuria ka qenë gjithmonë subjekt debatesh; disa konsiderojnë se standartet e saj duhet të përfshijnë buzët sensuale e një lëkurë të bukur dhe të shëndetshme me ngjyre disi me te theksuar; të tjerë cmenden pas lëkurës së zbehtë e tiparave fine. Por kur vjen fjala tek bukuria e fëmijëve, aty sikur bëhen të gjithë në një mendje. Këtë e tregojnë dhe vlerësimet për pamjen e këtyre vogëlushëve:

Anastasia Knyazeva, Rusi

Anna Pavaga, Rusi

Haileigh Vasquez, SHBA

Jordyn Reinle, SHBA

Laneya Grace, SHBA

Colin dhe Kameron Scott, SHBA

Tallia Burk, SHBA

Anastasia Averbukh, Izrael

Meghan dhe Morgan, SHBA

Kristina Pimenova, Rusi

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit