KreuStil Jetese

Pas 4 vitesh brune, Ronela Hajati ndryshon totalisht ngjyrë dhe duket YLL

Ronela Hajati ka vendosur që pas 4 vitesh me flokë në ngjyrë të errët t’i lyejë ato ndryshe.

Artistja ka treguar me anë të një videoje se ajo ka bërë një goxha ndryshim në look duke i çelur flokët në ngjyrë bjonde.

Duke ruajtur ngjyrën natyrale te rrënjët, ylli i “Lage” është kthyer në një bjonde simpatike e duhet thënë se look-u i ri i shkon shumë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF