KreuBordo Men

U bë baba për herë të parë, “Ferhati“ publikon fotot më të ëmbla të familjes!

Ibrahim Çelikkol, aktori të cilin shumë prej nesh e njohin si “Ferhati“ tek “Dashuri bardh e zi“, në dhjetor u bë baba për herë të parë.

Ai po e priste me padurim ardhjen në jetë të djalit, Ali, të cilit bashkë me të shoqen, ia kishin caktuar emrin që përpara. Sipas mediave turke, Ibrahimi I qëndroi bashkëshortes gjithë kohën në krah gjatë lindjes, e në fund, e publikoi menjëherë vogëlushin.

Tani, së bashku me partneren, kanë rikrijuar më foto një moment tejet të bukur: të dy shihen në një të njëjtin pozicion në periudhën para lindjes, dhe në atë pas ardhjes në jetë të djalit, dhe nuk ka si bëhet më bukur!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF