KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 Qershor 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 Qershor 2020

Dashi

Nëse e nisni mëngjesin me një ego të shëndetshme, do të gëzoni një ditë plot me veprime dhe gjëra interesante, argëtuese për të bërë. Kjo nuk është një nga ato ditë ku ju do të donit të mos bini në sy.

Demi

Ka qenë një fluks energjie rreth jush për një kohë të gjatë – si pozitive dhe negative. Ju nuk jeni ende në ndonjë pozitë për të zgjidhur problemet dhe për t’u çliruar nga gjërat e këqija, por së shpejti do të ketë dritë në fund të tunelit.

Binjaket

Një nga të njohurit e rinj po bën çdo përpjekje për të qenë pjesë më e rëndësishme e jetës tuaj. Por marrëdhëniet tuaja gjithmonë duhet të bazohen në zgjedhjen dhe respektin reciprok, dhe kjo nuk ndryshon.

Gaforrja

Reagimi juaj i shpejtë do t’ju vijë në shpëtim kur dikush që ka tendencën t’i thotë gjërat pa i menduar mirë. Ju do të zbutni situatën deri në pikë sa pala tjetër do të ndjejë admirim ndaj jush.

Luani

Ajo që ju mendoni për gjërat është e rëndësishme për njerëzit me të cilët shoqëroheni nesër, por ju duhet të jeni në rregull me faktin se ajo që thoni sonte mund të jetë shumë ndryshe nga ajo që thoni në mëngjes. Gjatë ditës, do të takoni dikë që ndryshon mendimin tuaj për diçka të rëndësishme.

Virgjëresha

Nesër nuk është koha për të filluar të bëhesh shumë luftarak me njerëzit e tjerë. Edhe nëse dikush po kërcënon reputacionin tuaj ose reputacionin e dikujt që e doni, nuk është e mençur që ju të bëni lëvizjen e parë fyese. Në çdo lloj gare apo konflikti nesër, duhet të frenoni impulsin tuaj.

Peshorja

Dita jote do të ngarkohet me ekstreme – një minutë ju do të ngazëlleheni për ngjarjet e ditës dhe në minutën e ardhshme do të jeni në gjendje të fokusoheni vetëm në gjërat negative ose në gjëra që mund të shkojnë keq. Ju takon të qëndroni pozitivisht dhe optimistë.

Akrepi

Një energji e fortë po pulson, dhe ju keni potencial të jeni një forcë jashtëzakonisht pozitive, prandaj përpiquni të përfshiheni me sa më shumë akte mirësie që të jetë e mundur. Nëse u shërbeni njerëzve nesër, ata mund të jenë në gjendje t’ju shërbejnë nesër.

Shigjetari

Do të ndiheni i fortë nesër sepse rrethoheni nga një lloj energjie që i bën njerëzit të mos ju dalin përpara! Kjo fuqi do ju mundësojë që të realizoni shumë gjëra të rëndësishme që më parë i kishit menduar të parealizueshme.

Bricjapi

Përpiquni të mendoni më shumë për gjërat që kanë të bëjnë me pushimet dhe argëtimin. Mos u angazhoni kaq fort në punë sepse në fund lodhja do t’ju zhgënjejë duke bërë që të hiqni dorë.

Ujori

Jeni duke kaluar momente relaksi kjo si pasojë e energjisë pozitive që ju rrethon. Shfrytezojeni këtë moment të mirë per të realizuar diçka që e keni pasur në mendje prej shumë kohësh. Në dashuri kërkohet më shumë vëmendje nga ju,

Peshqit

Nesër, njerëzit do t’i përgjigjen shumë më mirë shembujve konkretë sesa koncepteve të paqarta. Pra, përpiquni të krijoni një shprehje fizike të ideve që dëshironi të përcillni. Ju duhet ta ushtroni kreativitetin tuaj sa më shumë që të jetë e mundur nesër-dhe të përpiqeni të integroni aktivitetin fizik.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF