KreuStil Jetese

Jacquemus ngjyros Krishtlindjet rozë me koleksionin e ri surprizues

Jacquemus ngjyros Krishtlindjet rozë me koleksionin e ri surprizues

Për Krishtlindje, Jacquemus lëshon një koleksion totalisht rozë. Me produkte me kosto të ulët.

Kur mendojmë për rrobat e përsosura për festa, ne menjëherë imagjinojmë ngjyra të tilla si e kuqja, ari, argjendi. Nga ana tjetër, Jacquemus, ka vendosur të përqendrohet te trëndafili: koleksioni i ri Holiday quhet Rozë, dhe kështu është 100%. Ndër pjesët, shapka në formë zemre, kapele, unaza çelësash, kapuçë, bluza të shkurtra, pantallona të shkurtra dhe pantallona të gjera. Këto janë te gjitha pjesë ikonike të Jacquemus që janë ri-krijuar për këtë rast.

“A ju pëlqen roza?”. Kjo është pyetja që Simon Porte Jacquemus bëri në Instagram për të prezantuar koleksionin. Shumë përgjigje entuziaste nga ndjekësit e tij të cilët e pritën me gëzim koleksionin.

Dhe duke folur për ide origjinale, Jacquemus kohët e fundit lançoi një makinë të veçantë shitëse në Instagram kushtuar ekskluzivisht mini çantave të tij ikonike. Për t’i marrë ato, thjesht futni kartën tuaj të kreditit dhe zgjidhni çantën e dëshiruar.

Zbuloni koleksionin Pink të Jacquemus në galerinë tonë.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF