Ditë zie për Flori Mumajesin, kantautori humb të ëmën!

Flori Mumajesi ka humbur njeriun e vet më të dashur. Kjo është një ditë zie për kantautorin e njohur shqiptar, nëna e të cilit është shuar pas disa problemeve të zgjatura shëndetësore. Mësohet se ajo vuante nga zemra dhe së fundi, për këtë arsye dhe ishte shtruar në spital. Pavarësisht përpjëkjeve të mjekëve, fatkeqësisht duket se nuk ka mundur të mbijetojë. Lajmi është bërë i ditur nga burime pranë tij për ‘Top Albania Radio’. Mësohet se ajo është përcjellë për në banesën e fundit.

Previous ArticleNext Article