Me rastin e ditëlindjes së Vitmarit, në njohëm një Marselë shumë, po shumë romantike!

Vitmar Basha feston sot ditëlindjen dhe në morinë e urimeve që me siguri artisti ka marrë një dedikim i parteres së tij Marsela Çibukaj nuk na la aspak indiferent.

Nëpërmjet një video të çifit ku Marsela i shpreh dashurinë Vitmarit përmes puthjesh të shumta, artistët si rrallë ndanë me publikun pamje nga jeta e tyre intime.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marsela Çibukaj (@marselacibukaj)


“Një mijë fjalë, një mijë puthje nuk do mjaftonin për të të treguar sa dashni ka kjo zemra ime për ty , për ty që je gjithcka për mua. @vitmarbasha
Gëzuar ditëlindjen o shpirt i bukur dhe i rrallë.
Të dua pafund”; ka uruar Marsela të dashurin e saj në instagram
.

 

Previous ArticleNext Article