Palltot e koleksioneve Vjeshtë/Dimër, na bëjnë të urojmë të jetë dimër gjithmonë!

Stilistët e njohur në botë kanë paraqitur këto ditë koleksionet e tyre për sezonin Vjeshtë / Dimër 2021/2022. Palltot duket se do të jenë pjesë e pandashme e garderobës sonë në stinën e ftohtë dhe këtë sezon krijuesit e stilit duket se kanë shpalosur fantazinë e talentin e dekadave jetë.

Mund të jetë një pardesy trench, një pallto prej pellushi apo një pallto prej lëkure, sugjerimet e emrave më të njohur të modës na bënë këtë sezon që të urojmë të jetë dimër gjithmonë.

Më poshtë gjeni disa prej modeleve të fundit të palltove për sezonin e ardhshëm.

Max Mara 

Fendi

Alberta Ferreti 

Roksanda

Temperley London

16Arlington

Previous ArticleNext Article