10 tendenca të modës (me kosto të ulët) për të kompletuar garderobën e pranverës

Ka ardhur koha të ndryshoni garderobën tuaj dhe të keni një pamje perfekte falë trendeve më të nevojshme të pranverë-verës 2021. Me ardhjen e sezonit të ri, tendencat gjithashtu ndryshojnë, prandaj misioni ynë i ri është të krijojmë një gardërobë gjithëpërfshirëse të përbërë nga 10 pjesë, përfshirë të brendshme dhe aksesorë, perfekte për veshjet e përditshme. Merrni një stilolaps dhe letër ose shkruani këto artikuj në smartphone tuaj që të jeni gati për seancën tjetër të blerjes dixhitale …

Fustani mini me lule

& Other Stories

Pantallona me pensa

Mango

Fund i koordinuar me kanatjere të shkurtër 

Mango 

Triko që vishet si bluze

Sézanne

Xhinse të grisura

Zara

Fundi me rripa mbi bel  

Zara

Xhaketa pranverore me tegela ne forme rombi

 & Other Stories

Kostumi sportiv i thurur

Canta gjysme-hene 

Mango

Sandalet sportive

Steve Madden

Previous ArticleNext Article