27.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

Fero ndan momente nga seti i parë fotografik i vajzës së tij Nina!

Arbenita dhe Fero u bën prindër për herë të parë vetëm pak ditë më parë. Ata u bekuan me një vajzë, të cilën vendosën ta quajnë Nina.

Me anë të një video në Instastory, Fero ka ndarë një moment të vogël me ndjekësit teksa Nina po realizon setin e parë fotografik. Ai ia ka mbuluar fytyrën me një emoji me zemër dhe ne kemi mundësi të shohim shumë pak nga portreti i saj.

Ndërkohë, Arbenita nuk mundi ta shijojë sa duhet ardhjen në jetë të vajzës së saj, pasi në të njëjtën ditë fatkeqësisht humbi babanë e saj, një dhimbje e madhe që të gjithëve na preku kur e mësuam. Ajo së fundi ka ndarë dy fotografi të tij, të cilat i ka shoqëruar me emoj me zemra të thyera, duke na treguar që saj është padyshim e copëtuar.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit