Victoria Beckham sapo veshi xhinset “më yll” të sezonit!

Victoria Beckham u shfaq me xhinset më “cool” të sezonit të cilat i kishte kombinuar me një palë këpucë të kuqe dhe elegante me taka dhe një bluzë sportive me mëngë të gjata. Një kombinim mjaft interesant, i cili ka marrë menjëherë shumë pëlqime në rrjetet sociale. “Victoria ia doli t`i bënte xhinset dhe bluzën sportive të dukeshin kaq “Posh”, ishin disa nga komentet! Xhinset që kishte veshur mbann vetë emrin e saj, “Victoria” dhe rikthejnë belin e lartë, ndërsa aksesorët përfshinin një rrip te zi e një cantë të madhe Chanel.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article