KreuArt

“Jam me nënën tënde, ti ske faj”,Beatrix përlotet nga fjalët e Arjolës

Situatat në Big Brother Vip marrin çdo ditë një pamje të re.
Së fundmi duket se marrdhenia mes Donaldit dhe Beatrix po pëson krisjet e saj. Dhe pakënaqësitë ndaj çfitit nga banorët po shtohen.

Në një bisedë me aktoren Arjola Demirin Beatrixi është përlotur pasi i ka përmendur dhe nënën e saj.

Afrimiteti I aktorit Donald Veshaj me këngëtaren Beatrix Ramosaj është një nga temat që akoma vazhdon të diskutohet mes banorëve të “Big Brother Vip”. Qëndrimet e tyre janë të ndyshme.

Beatrix ka treguar se është më e prekura nga kjo situatë madje ajo ka theksuar se disa nga banorët po flasin se ajo nuk di të bëjë asgjë tjetër veçse të puthet me Donaldin.

Së fundmi në një bisedë me Arjolën këngëtarja është prekur duke i treguar se ka vuajtur shumë për ta pasur një person në krah dhe sot e ka.
E ndërsa Arjola i ka shprehur se çdo mendim ja thotë në sy dhe se ajo ka të njëjtin mendim me nënën e saj.

Beatrixi: Un kam vuajtur shumë për të patur një person dhe sot e kam.

Arjola: Ti nuk ke asnjë faj, un fjalë për fjalë jam me nënën tënde. Ti tani meriton të jesh e lumtur dhe nuk dua të më keqkuptosh. Nëse un kam një mendim tjetër për ty un vi ta them në sy.

Tags:

Home Art

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF